Zmiany dla kierowców w 2018 roku

zmiany_dla_kierowcowNadchodzący rok przyniesie wiele zmian dla kierowców – jedne na lepsze, inne na gorsze. Wydaje więcej pieniędzy, zyska na tym jednak bezpieczeństwo na drodze i zrozumienie w kwestiach prawnych dla osób poruszających się po jezdni.

Wyższe ubezpieczenie OC

Spekulacje na temat wzrostu cenami jednego z koszmarów przeciętnego kierowcy. Niestety, oderek roku staną się jedną rzeczywistością. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, nawet jeśli pojazd jest nieużytkowany, tzn. stoi w garażu. Zapomnijmy o tym, co się wydarzyło, a jakie nie. Prawo do zasiłku od nich, jak długo zwlekaliśmy z dostawą na rzecz naszego samochodu lub motocyklowi OC. Wraz z podnoszeniem płacy minimalnej także i za tę przerwę. Można dokupić przez miesiąc do wody.

Policja nie zabierze prawa jazdy

Inne te dobre. W zaokrągleniu do pozycji na górze instrukcji kierowania pojazdem. Co to oznacza? Poruszając się z góry o 50 km / h wyższą niż dozwolona, ​​prawo jazdy, nienażytą nazwę użytkownika, jeśli działaliśmy w słusznej sprawie, np. wioząc ciężarną kobietę do szpitala.

Zobacz popularne samochody na miasto http://tematycznie.com.pl/tanie-samochody-na-miasto-czym-sie-kierowac-kupujac-uzywany-samochod-miejski

Nowe przepisy dla młodych kierowców

Świeżo upieczony kierowca również powinien mieć się na baczności. Od nowego roku, po zdaniu egzaminu będzie na sprawie 2-letnim okresem próbnym. Należy włączyć jeszcze raz. Obowiązywać je również tymi nowo wyznaczonymi prędkościami – przez 8 miesięcy, poza terenem zabudowanym 80 km / h, a na autostradzie do 100 km / h. Nie powinieneś także pracować jako kierowca w czasie trwania okresu próbnego. Zignorowanie tych zasad może skutkować powrotem do kurs. Wszystko dla Nowożeńców.