Blog

Wiele czytelników narzeka obecnie na wzrost cen książek. To zaskakujące, że książki drożeją w naszym kraju, choć cały czas podnoszony jest alarm, że czytelnictwo utrzymuje się u nas na zatrważająco niskim poziomie. Wiele osób będzie miało jeszcze bardziej utrudniony dostęp do książek, ponieważ kilkuprocentowa podwyżka cen, z pewnością obciąży domowy budżet każdego, tym bardziej, że ceny innych towarów również drożeją.

Nasz kraj znajduje się na odległym miejscu w rankingu państw, w których czytelnictwo jest czymś zwyczajnym i oczywistym. Porównując Polskę do Czech, trzeba przyznać, że nie wypadamy na tle naszych sąsiadów zbyt korzystnie, ponieważ w tym niewielkim kraju kultura czytelnictwa jest naprawdę wysoka. w Czechach nie ma bowiem obywatela, który by nie przeczytał choć jednej książki w roku, a większość ma na swoim koncie przynajmniej cztery książki w roku. To naprawdę ogromna ilość biorąc pod uwagę, że w naszym kraju po książkę nie sięga ponad połowa osób. Oczywiście należy pamiętać, ze te osoby, które bronią honoru Polaków pod względem ilości przeczytanych książek, to zwykle uczniowie i studenci. A więc i tak nasz widok nie prezentuje się zbyt dobrze. W naszym kraju bardzo popularne stały się internetowy blog prowadzony przez znane osoby – przede wszystkim polityków, artystów i celebrytów.

Praktycznie każdy z nich posiada własny dziennik internetowy, na który trafiają jego przemyślenia, wrażenia i relacje z różnych wydarzeń, w których uczestniczył. To oczywiście znacząco zwiększa zainteresowanie daną osobą. Oprócz tego każdy taki blog zarabia na siebie dzięki reklamie. Tak więc im więcej czytelników, tym więcej osób zobaczyć wyświetlającą się na stronie reklamę. Marketingowa machina działa.

 

Tagged: , ,

Comments are closed.

türktaş nakliyat ataşehir nakliyat nice türkiye ofis taşıma ofis taşıma bft dairesel kapı motoru dairesel kapı motoru mantar bariyer yana kayar kapı motorları Otomatik Yükleme Rampası dairesel kapı motoru Kepenk Çeşitleri ve Fiyatları seo hizmeti kollu bariyer Nice Türkiye Epoksi Başakşehir Klima Tamiri gebze evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat Chester Köşe Koltuk Epoksi Zemin Kaplama